שכנה

יום אחד חזרתי מאוחר מעבודה ופגשתי את השכנה שלי. היא הייתה אישה מאוד יפה והיא תמיד הייתה מוצאת חן בעיניי. למרות הגיל שלה היא הייתה נראית מדהים. גוף סקסי, תחת עגול ושדיים ממש לא קטנים. היא הייתה קרוב לגיל 40, לא ידעתי בדיוק. היא הייתה נשואה עם בת מבוגרת יחסית. ידעתי שבעלה קצין בצה"ל ואף פעם לא נמצא בבית. הבת למדה.

היינו גרים באותה קומה, היום דווקא פגשתי אותה ליד הבית, ראיתי שתתה ולא הייתה במצב רוח מדהים במיוחד. ניסיתי לברר מה קרה לה, אבל לא קיבלתי תשובה. המשכתי את הניסיונות שלי בזמן שעלינו לקומה שלנו, אבל בכל מקרה לא הצלחתי להוציא ממנה כלום. כאשר היינו בקומה היא פתאום שאלה אותי עם אני פנוי ואם אני יכול לארח לה חברה, לשתות משהוא ולדבר. הצעה שלה די הפתיעה אותי, אבל היא סיפרה שהבת לא בבית, בעלה בבסיס ובכלל הוא בן זונה, כולם זרקו אותה ואין לה עם מי לדבר. כמובן שבמקרה כזה לא יכולתי לסרב, אז הסכמתי בשמחה.

נכנסו לדירה שלה וישר הלכנו למטבח, התיישבי שם והיא הלכה לחדר שינה. לא ידעתי מה היא עשתה שם אבל היא הייתה שם די הרבה זמן. כאשר היא חזרה המצב רוח שלה קצת השתפר והבגדים שלה היו שונים. היא הייתה לבושה מכנס ספורט קצר וחולצה קצרה. בלבוש כזה היא הייתה עוד יותר יפה. הגוף שלה היה פצצה. הרגליים שלה, הטוסיק שלה, שדיים בגודל מושלם, שפתיים. הייתי בטוח שהיא מתאמנת בחדר כושר.

היא הוציאה בקבוק יין, אני פתחתי, ישבנו שתינו, היא דיברה הרבה. כל מה שנשר לי זה להקשיב ולהגיב לפעמים. היין נגמר, היא ביקשה ללכת לקחת עוד אחד. לא יכולתי לסרב וגם לא רציתי. הלכתי למכולת הקרובה וכאשר חזרתי היא כבר הייתה לבושה בחלוק ביתי. פתחתי בקבוק שני והשיחות שלנו התחילו להיות יותר אינטימיים. היא שאלה אותי על מפגשים אינטימיים שלי עם בנות, מה אני אוהב בסקס ודברים כאלה.

התחרמנתי די חזק מהשיחות האלה, גם החלוק שלה לא באמת עזר לה להישאר צנועה. כל רגע הוא היה נפתח במקום אחר, או שהייתי רואה את השדיים שלה, או רגליים שלה. כל זה גרם לראש שלי להסתובב, כמובן גם היין עזר. אז היא הסתכלה עלי ושאלה.

"את חושב שאני יפה?" – החום בגוף שלי עלה ברגע

"כן, בטח" – בקושי הוצאתי מעצמי

"היה לך פעם סקס עם נשים יותר מבוגרות ממך?"

לא היה לי,אז כמובן שעניתי שלא.

"בוא, עכשיו יהיה לך!"

היא תפסה את יד שלי ולקחה אותי לחדר שינה. היא התיישבה על המיטה, משכה אותי אליה והתחילה לפתוח אתה מכנסיים שלי. הזין שלי כבר עמד לכן נאלצתי לעזור לה קצת. ברגע שהוא קפץ מול הפנים שלה היא ישר תפסה אותו עם היד שלה ואז לקחה אותו לתוך הפה. הרגשתי את החום של הפה שלה,את השניים. היא מצצה באיטיות, כאלו רצתה להנות מכל רגע. היא ניסתה לבלוע אותו לגמרי ואז הייתה משחררת אותו מה פה. אז היא התחילה להגביר את הקצב, בגלל שהייתי חרמן יותר מידיד די מהר התחלתי למלא את הפה שלה בזרע. היא בלעה הכל והמשיכה למצוץ. אבל הפעם באיטיות ובעדינות.

פתאום היא קיבל שיחה לטלפון. היא ענתה ולפי השיחה הבנתי שזאת הבת שלה. הלבשתי את הג'ינס ונתתי לה אפשרות לסיים את השיחה.

"הבת שלי חוזרת הביתה, אתה חייב לעזוב"

נישקתי אותה לשפתיים ואמרתי שלא היה לי דבר כזה.

"טוב, אתה חייב לעזוב, מחר נדבר"

מחר, אז מחר.