שירותי ליווי ברמה גבוהה

יחסית למקצוע הנמצא בתחום האפור, שירותי ליווי הוא תחום די נגיש וזמין עבור כל אחד שיהיה מעוניין בכך. אמנם מדובר בתחום אשר פרוץ למגוון רחב של אנשים ועסקים מפוקפקים שאין בינם לביננו דבר וחצי דבר, אך במרבית המקרים בעלי העסקים הללו יהיו אנשים נחמדים ונעימים שלא מעוניינים להזיק לאף אדם, אלא אך ורק להציע שירות מאוד מבוקש בקרב הציבור, על ידי הפיכתו לנגיש וזמין, מפוקח ומבוקר (לפחות עד כמה שאפשר לעשות זאת בעבודה פנימית וללא פיקוח חיצוני), היגייני ומסביר פנים.

אחד היתרונות בפניה אל שירותי ליווי אקסקלוסיביים, הוא הידיעה כי נערות ליווי בתל אביב אלו מרוויחים מספיק כסף, כדי להשקיע בלקוחותיהם ועל ידי כך להציע להם את הבחורות הכי טובות, הכי יפות, הכי נקיות והכי נעימות. החיסרון הוא העלות. אמנם שירותים אלו הם יקרים, אך מי שמעוניין להעביר מספר שעות עם נערה ברמה גבוהה, ומעוניין לעשות זאת על ידי הזמנת נערת ליווי, צריך לשלם. כן, אלו הם החיים.

היתרון הגדול של שירותי ליווי יוקרתיים ואקסקלוסיביים, הוא, כמו שאמרנו – הרווח הגדול שלהם. שירותים אלו אינם מנסים להתפרנס בכוח מכספם של אנשים נואשים או מתוסכלים שחייבים בחורה ואין להם הרבה כסף לכך. שירותים אקסקלוסיביים אלו נשענים בעיקר על לקוחות יוקרתיים ומכובדים במיוחד, כאלה שיודעים לשלוט בצרכיהם וללכת עם הטוב ביותר. מדובר על אוליגרכים, על אנשי עסקים, מנכ"לים ואישי ציבור ידועים, שאת שמם כמובן לא נחשוף כאן. שירותים אלו משרתים את העילית שבעילית של בעלי תפקידי המפתח בחברה הישראלית ובעולם כולו. לכן נדע שאנחנו, בתור לקוחות פשוטים, יכולים לקבל שירות של אוליגרך או של מנכ"ל גדול, ממש כאילו אין שום הבדל בינינו. מפתה, נכון? בשירותי הליווי האקסקלוסיביים הבנות נקיות, אסתטיות, משכילות ועומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הרבה מאוד נערות ליווי ניסו להגיע למעמד היוקרתי הזה, אך נכשלו ונופו בדרך לשם.

החסרונות הקיימים באותם נערות ליווי זולים יותר, הם בדיוק ההיפך מכך. בעלי העסקים מנסים להתפרנס בשוק קשה של זנות ומין זמין, עושקים את לקוחותיהם, לעתים אף מרמים אותם, שולחים בנות שלא דומות כלל וכלל לתמונות המפורסמות באתר ומוציאים מהם כסף תוך כדי איומים ועירובם עם גורמי העולם התחתון, כאלה שלא נועדו להתקרב לשום עסק לגיטימי או לעבוד מול לקוחות תמימים שבסך הכל רוצים לבלות כמה שעות בנעימים עם בחורה נחמדה, אך מצאו את עצמם ברומן עם משפחת פשע.

לסיכום – יש לקחת היטב בחשבון את כל הסכנות הכרוכות בהזמנת שירות מעסקים שירותי ליווי בתל אביב מוסדרים בחוק. לפני שמחליטים מה ואיך לעשות, צריך לבדוק את העניין, לברר עם מכרים או עם אנשים שהתנסו בתחום, לקרוא על חוויות כאלה ברשת האינטרנט ולהפעיל שיקול דעת. ההבדל בין ערב מענג עם בחורה לערב מסובך עם עבריינים, תמיד יהיה שווה את המחיר היקר יותר. שירותי ליווי זה לא פיצה שאפשר להזמין ואם לא אוהבים אז לא נורא. מדובר בעסק לא זול, שמחוייב בדומה לכל עסק לספק לכם את מה שהוא מציע. אך מכיוון שכאן מדובר על חובה מוסרית ולא על חובה חוקית, בעלי עסקים לעתים נוטים לנצל את הפרצה הזאת.