ערב נחמד

זה היה ערב שבת נחמד וחמים של תחילת אוקטובר. השמש היה נקי מעננים והאור של הירח האיר מסביב. בערב הזה יוסי ביחד עם חברו משה ישבו על בירה ודיברו על הבעיות שלהם. אחרי מספר כוסות הם נפרדו וכל אחד הלך לבית שלו. לפני שיוסי נכנס לחדר מדרגות הטלפון שלו צלצל.

-"כן?"

-"היי, מה אתה עושה?"

-"בדרך הביתה"

-"אתה בכניסה?"

-"כן"

-"חכה, אני יצא אליך"

זאת הייתה חברה של יוסי, אסתר, שהוא היה מאוהב בה כבר שנים. קולה היה קצת מאיים, אבל לא פחות נעים בגלל זה. בעוד דקה היא יצאה והתקרבה אליו.

-"תעשה סיבוב לסופר?"

-"בטח, אחרת עוד תעלבי"

-"אני בדרך כלל לא נעלבת, אבל המצב רוח שלי יכול לעלם"

היא נתנה לו כסף ומפתחות מהדירה והוסיפה "תכנס לבד אחרי זה"

הוא נכנס לדירה שלה אחרי שחזר מהחנות. היא שכבה מול מחשב נייד וחיפשה משהו באינטרנט. היא הייתה לבושה בחולצה צמודה ומכנסיים קצרים. על מסך הטלוויזיה היה איזה סרט אימה, אבל התשומת לב שלו היה כולו בגוף שלה. אחרי שהם זרקו כמה מילים אחד לשני היא ביקשה:

-"תעשה לי עיסוי?"

-"אני יעשה, אבל תסגרי את המחשב"

אסתר לקחה שמן עיסוי מהמגירה וכיבתה את האור בחדר. יוסי הבין שהוא לא רואה כלום וחבל כי היה על מה להסתכל. היא הורידה את כל הבגדים שלה חוץ מהתחתונים ונשכבה על הבטן. יוסי לקח את השמן ומרח אותו על גבה.

ידיו החלו לשפשף בעדינות את השמן ועסו קלות את גבו, בניסיון לא להכאיב ולהרפות את השרירים. עם כל תנועה, הוא ירד למטה נמוך יותר עד שהגיע למטרה היקרה שלו. תנועה חלקה וכף היד שלו חדרה בין הישבן וחשה את חום של המקום האינטימי.

נרגש מאוד, יוסי המשיך עם העיסוי הארוטי והתחיל ללטף את הכוס של אסתר דרך התחתונים, אז הוא הזיז אותם והכניס את האצבע בפנים, אז את השניה וגם שלישית.

אסתר שכבה בעיניים עצומות, נאנחת בכבדות ומניעה את ירכיה בקצב תנועות אצבעותיו. לאחר זמן מה, אסתר התהפכה על גבה ויוסי לא הצליח להחזיק את עצמו ונצמד עם הפה לכוס שלה בלי להפסיק את התנועות של הצבעותיו.

ברגע שהיא הרגישה את הלשון שלו היא הוציאה גניחה שקטה, התחילה ללטף את השדיים שלה ולהזיז את הירכיים עוד יותר מהר. יוסי טייל על הלשון בכל המקומות שהוא היה מסוגל להגיע, ליקק את השפתיים, נשך אותם או מצץ. באותו היום הטעם שלה היה קצת אחר מהרגיל. וקצת הפתיע אותו.

בעוד דקה אסתר דחפה את יוסי על הגב ובתנועה מהירה הורידה את המכנסיים שלו. היה אפשר לראות אש של התשוקה בעיניים. היא הורידה את התחתונים שלו ותפסה את הזין שלו עם היד. היא שיחקה עם הלשון ושפתיים על הראש של הזין שלו.

זה היה כל כך מהאנה שיוסי אבד את עצמו ברגשות שלו, הוא חזר רק אחרי שהיא התיישבה עליו והמפגש האינטימי שלהם עבר לשלב של סקס לוהט….