משחקי שליטה

Satin Bloom & Cage

חשוך, רק אור של נרות רבים מעיר את החדר. אני עומדת מולך ערומה לגמרי, חסרת אונים עם כיסוי עיניים. אני בשליטה מלאה שלך. אתה מסתכל על הגוף שלי, על קימורים סקסיים, אני פתוחה לגמרי בשבילך. אתה מתקרב אלי מאחורה, מריח את השיער שלי. הוא מתוק, של פרחים. הוא מהפנט ומושך אותך. אתה מעיף את השיער שלי מהכתף ונוגע עם השפתיים על הצוואר. הלב שלי דופק בכל  הכוח. הנשימה שלי כבדה, אני מרגישה צמרמורת בכל הגוף.  אתה עומד מולי, היד נוגעת בשדיים. אתה מלטף אותה ואז אתה מושך פטמה בכל הכוח. אני צועקת מהכאב. אתה אוהב את זה והיד שלך עוברת לפטמה השניה. אני לחוצה ומחכה לכאב זה. אבל אתה מחייך ומוריד את היד. אתה מתחיל ללטף את הגוף שלי בעדינות: בטן, גב, כתפיים, ירכיים. אז אתה מתחיל למחוץ את את התחת שלי, פתאום אני מקבלת סטירה חזקה על הטוסיק. זה לא כואב, אבל קצת מפחיד. אתה לוקח את הידיים שלי וכושר אותם מאחור. חזק, אני לא מצליחה להזיז אותן. מנשק אותי בשפתיים, בתשוקה, חזק. מלקק את הפטמות, מוצץ ונושך אותם. 
אני גונחת, זה כואב ונעים באותו הזמן. אתה פוקד עלי לפתוח את הרגליים רחב יותר. מעביר עם היד בין הרגליים – רטוב שם. אתה שם לי יד לתוך הפה ואני מלקקת את האצבעות שלך. אתה שוב פעם מוריד יד למטה ומחדיר אצבעות בפנים. אתה מתחיל לזיין אותי עם היד. הגניחות שלי התגברו, התחלתי לזוז לכיוון היד שלך, אבל אתה לא נותן לי אפשרות להנות ומוציא את היד. אז אתה נותן לי סטירה בין הרגליים ומוחץ את הכוס שלי בכוח. זה כואב, אבל אני לא מתנגדת. אתה האדון שלי וכל מה שאתה רוצה אתה תקבל. אתה שוב פעם מחליט לעשות לי נעים ומשחק עם הדגדגן. 
אני נעלמת ברגשות שלי ולשניה שוכחת מהכל, אבל את שוב פעם מוריד את היד. אתה לוחץ על הכתפיים שלי ומכריח אותי לרדת למטה. זין שלך נוגע בשפתיים ואני מתחילה ללקק את ראש ואת האשכים. אז אני בולעת את הזין. אתה תופס את השיער שלי ומתחיל לזיין את הגרון שלי עד שהפה שלי לא מתחיל להתמלא בזרע. אני בולעת הכל ומלקקת את הראש. 
אתה מרים אותי, משחרר את הידיים ומוריד אותי עם הפנים על המיטה. אני עם התחת למעלה ורגליים פתוחות ומחכה לפעולה הבאה שלך. אתה מוציא חגורה, מחליק איתו על הגב, על היריכיים ואז מכה. אני צועקת ומקבלת מכה נוספת ואז עוד אחד. אתה עוצר רק כאשר התחת שלי אדומה. אתה מלטף אותי, משחק עם הכוס שלי. האצבעות שלך רטובות ואתה עובר לפי הטבעת. אני קופאת לרגע – אף פעם לא היה לי סקס אנאלי ואני מפחדת. אתה מעסה את החור עם אצבע. אתה לוחץ ובאיטיות  מתחיל לשבור את ההגנה שלי. האצבע נכנסת לאט לאט עד הסוף. זה לא כואב, אבל זה מרגיש מוזר. עוד כמה רגעים אתה כבר מכניס שתי אצבעות. 
אני לא יודעת כמה זמן זה נמשך, התחת שלי בוערת, כל הרגשות מרוכזות במקום הזה. פתאום הכל נגמר, אתה מסובב אותי על הגב ומתחיל לכסות את הגוף שלי בנשיקות. אני משתחרר ונהנית מכל רגע. אז שוב פעם כאב! משהו חם נוחת על הפטמה שלי. אתה מטפטף שעווה על הגוף שלי. אז אתה פותח רגליים שלי ושופך שעווה בין הרגליים שלי. זה כואב, אני צורחת, מתחננת שתפסיק. 
אז הכאב נעלם. אתה שוב פעם הופך אותי על הבטן. אני מרגישה איך הזין שלך נוגע בכוס. אתה מעביר איתו על הדגדגן שלי ואז מכניס. כן, זה מענג יותר. אתה מזיין אותי חזק ובקצב. פתאום אתה עוצר, אני לא מבינה למה. אז אני מרגישה נוזל. זה לא שפיך, יותר מדי…..זה חומר סיכה…. הזין שלך נצמד לפי הטבעת שלי. אני פוחדת, מנסה להשתחרר, אבל אתה מחזיק אותי חזק. אני מבינה שאין לי ברר ומנסה להשתחרר. אתה מחדיר אותו באיטיות, זה כואב אני נושכת את השפתיים שלי עד הדם. אתה מזיין אותי, עוד קצת ואתה גומר.
אתה נופל על המיטה ומאפשר לי לגמור, פעם ראשונה בזמן מפגש אינטימי שלנו.