מזכירה חדשה


היום היה לי יום מעניין בעבודה ואני רוצה לספר עליו. מזכירה של רואה חשבון ראשי יצאה לחופשת לידה וקיבלנו היום בחורה חדשה שאמורה להחליף אותה. היא הייתה די מוזרה, היה קשה לקורא לה מכוערת, אבל גם לא היה ניתן להגיד שהיא יפה. לבושה מאוד צנוע, זה הרגיש שהיא אף פעם לא הרוויחה הרבה, לפי הטבעת היא גרושה, העיניים הקטנות שלה נעלמו מתחת למשקפיים כבדים, מצד שני היה לה גוף מאוד יפה ומושך. בקיצור אחד הבחורות האלה שלא ממש יפות ,אבל יש בהם משהו מושך נורה. היא גם הייתה מאוד פשוטה סף הכל באישיות שלה

היום בעולם שכל אחד מנסה להיות כלבה זה מאוד נדיר. היום הכל נופל אצלה מהידיים, היא לא הצליחה להתחבר למשתמש רשת וכשהיא הייתה מתחברת למשתמש במחשב לא הייתה לה גישה למדפסת רשת. בסוף היא התעצבנה על כולם,גירשה שתי בנים של הלפדסק שלנו.

כל זה גיליתי כשנכנסתי למחלקת כוח אדם שלנו, ביחד עם זה מהבנות שלנו גיליתי שהיא כלבה אמיתית ,כמובן שמהבנות האלה זה נשמע כמו מחמאה. החלטתי להיכנס אליה אישית. שערות בלונדיניות שרופות, חצאית קצרה וחולצה מכופתרת,שפתיים דקות מכומתות מעלבון, עיניים שלה שסרקו אותי ישירות. אני אולי לא גבוהה במיוחד, אבל אני הרבה שנים בספורט חובבני ויש לי גוף די שרירי. גבר כמו שצריך ועדיין צעיר בגיל 26. ככל הנראה המרה שלי התאים לסטנדרטים שלה, בנוסף אני עובד שנים עם אנשים אז יש לי יכולת למצוא שפה משוטפת כמעט עם כולם. לכן לא קיבלתי צעקות ישר איך שנכנסתי.

התחלתי להסביר על האיך הרשת שלנו במשרד בנויה, איך להתחבר למחשב ומה לעשות. בהתחלה היא התנגדה "אני עובדת שנים עם מחשבים, אני מקלידה יותר מהר ממה שאני כותבת". שברתי את התנגדות שלה, הסברתי הכל כמו שצריך ,בנוסף הבטחתי לה מקלדת ועכבר חדשים. די מהר הבאתי את מה שצריך. דיברנו איתה על כל מני דברים, קצת ריכלנו על הבנות מכוח אדם, נתנו כמה מחמאות למתכנתת של החברה , הסתבר שזאת אחותה. כשירדתי מתחת לשולחן לחבר את המקלדת חדשה ראיתי שהיא בהתחלה ישבה רגל על רגל ואז היא התיישבה רגיל והתחילה לעט לעט לפתוח אותם כאלו "בטעות" בלי להפסיק לדבר. בסופו של דבר היא פתחה את הרגליים שלה מספיק רכב כדי שאני יוכל לראות את התחתונים שלה. היא הפילה עט ועם הרגל ב"טעות" דחפה אותה אלי. הרמתי את העט וכשאני נימצא בין הרגליים שלה נתתי לה אותה. היא ניקה אותה וקמה לסגור את הדלת של המשרד. אני סגרתי את התריסים וישר קפצתי אליה. התחלנו להתנשק, הידיים שלי כבר פתחו את הרוכסן.

-"אני על כדורים"-היא לחשה לי לאוזן.
זה היה מספיק לי, הזזתי את התחתונים ונכנסתי לתוכה. בהתחלה היה צר מאוד, כנאה הרבה זמן לא היה שם אף אחד. נישקתי אותה בזמן שאני מזיין כדי שהיא לא תתחיל לגנוח ולא ישמעו אותנו. הרגשתי שאני גומר, ניסיתי להחזיק עוד קצת אבל לא יכולתי. בזמן שהזרע שלי נשפך בפנים הרגשתי שהשרירים שלה התחילו להתכווץ. ישבנו ככה עוד כמה דקות, אבל כל הדברים הטובים נגמרים והיינו צריכים לקום ולהתחיל להתארגן