יום עבודה רגיל


יום עבודה כמעט נגמר ואני החלטתי להיכנס משרד שלך. איזה יופי, אתה לבד. סגרתי את הדלת . הופתעתה לראות אותי ואפילו קצת נלחצת. את האמת אנחנו אף פעם לא עשינו סקס בעבודה, במשרד שלך. קפאתה בכיסא שלך בהמתנה. רצית לגלות על מה אני חושבת. התקרבתי צמוד אליך, התכופפתי, ליקקתי את השפתיים שלך ואז פתחתי את הרוכסן. כמובן שהזין של כדיין היה רדום. הורדתי את המכנסיים שלך והתיישבתי מולך על הברכיים. התחלתי לנשק את הראש וללקק אותו לכל האורך. ירדתי למטה אל הביצים והתחלתי ללקק ולנשק אותם. 
הזין שלך כבר היה קשה.  קמתי ועברתי לצד השני של השולחן. נשכבתי עליו עם הגב וראש למטה. התקרבתה אליי והכנסת את הזין כל כך עמוק לתוך הגרון שלי שלא יכולתי לנשום. ליקקתי את הזין שלך עם הלשון כל פעם שהייתה נותן לי לנשום. הידיים שלך מחצו את השדיים שלי והשפתיים שלך לא הפסיקו לנשק אותם. החצאית שלי כבר הייתה על הבטן ויד שלך בתוך התחתונים שלי. הייתי רטובה לגמרי והאצבעות שלך שיחקו עם הדגדגן שלי. כל זה גרם לגוף שלי להתפתל. 
אז הלכת לצד השני של השולחן, פתחת את הרגליים שלי והלשון שלך נגע בכוס שלי. ליקקת את כל המיצים שלי. הלשון שלך היה חודר לתוך הכוס והנשיכות שלך גרמו לי להשתגע. זה היה כל כך קשה לא לגנוח, כי פחדתי שיתפסו אותנו.  
סוף סוף החדרת את הזין שלך. ישר לכל האורך והתחלת לזיין אותי. זיינת חזק, כל תנועה ניסיתי להחדיר את הזין כמה שיותר עמוק. רציתי עוד יותר חזק….עוד יותר מהר.
אז גניחה חזקה שלי, לא יכולתי לשמור על השקט בזמן האורגזמה שלי. אתה סותם את הפה שלי עם הלשון שלך. אז אתה מחליף אותו עם הזין. אני מרגישה שאתה הולך לגמור וכמה רגעים אחרי זה אני מתחילה לבלועה את השפיך שלך.