דיג מוצלח

זה היה ערב חם קיצי, השמש כמעט שקעה. הוא ישב על החוף עם מוט דיג וכבר היה מוכן ללכת הביתה, אבל אז הוא שמע ראש של קפיצה למים. הוא החליט לבדוק מי שם. הוא התקרב לשיחים ודרכם הוא ראה חוף קטן וסודי. על האבן שכבו בגדים ומגבת הייתה על החול. אז הוא ראה בחורה שוחה באגם. הוא החליט לעקוב אחריה קצת. היא הייתה ערומה לגמרי ולא דאגה שמישהו יראה אותה. היא נהנתה מכל רגע שהייתה במים. אז היא החליטה לחזור אל החוף וככל שהיא התקרבה ככה הוא היה נמשך אליה יותר ויותר. אחרי שהיא כבר הייתה על החוף, הוא כבר היה מסוגל לראות את הפנים שלה. זה היה מאוד קשה להוריד את העיניים מהפנים המדהימות שלה. עיניים עמוקות, שפתיים חושניות, אף יפה וסקסי. הוא הרגיש שהוא מתחיל להתחרמן והבין שרוצה אתה עכשיו. אז כאשר היא התחילה לצאת מהמים היא ראתה אותו. בהתחלה היא קפאה, אבל רגע אחרי זה היא חייכה והמשיכה לצאת מהמים.

בהתחלה הוא ראה איך השיער הרטוב שלה עוטף את הצוואר ואת הכתפיים שלה. אחרי זה השדיים שלה הופיעו מהמים, יפים ובעלי צורה מאוד מרגשת. בגלל שהוא לא הוריד ממנה את העיניים הוא היה יכול לראות כל טיפת מים על הגוף הסקסי שלה, את הפטמות העומדות שלה ואת העיקולים המושכים של הגוף שלה. ובסוף גם את המשולש החם בין הרגליים שלה. הוא הרגיש את התרגשות שלו והמקום במכנסיים נגמר מהר מאוד. הוא רצה אותה כאן ועכשיו. הבגדים שלו עפו על האבן ליד הבגדים שלה, הוא עשה מספר צעדים אליה ועצר מולה במרחק של כמה סנטימטרים. המבטים שלהם נפגשו בקרב שקט. כל אחד קיווה שהשני לא יצליח לעמוד בזה והתשוקה רק בערה יותר חזק כל רגע.

היא נכנעה ראשונה, היא חיבקה אותו בידיים שלה ומשכה אותו אליה. השפתיים הרטובות שלה נגעו בשפתיים שלו והידיים שלו התחיל לגלוש למטה על הגוף שלה. היא העבירה עם הלשון על השפתיים שלו והם נפתחו כדי לתת לה להיכנס. הידיים שלו כבר תפסו את הטוסיק שלה והזין הקשה נתקע בבטן. הלשונות שלהם שיחקו והוא הרגיש את החום של השדיים שלה. הוא הרגיש כל תנועה של הפטמות וזה היה מחרמן אותו עוד יותר.

השפתיים שלו נגעו בצוואר והאוזן שלה ואז הוא התחיל לכסות בנשיקות את כל הגוף שלה, כאשר כל נשיקה נחתה יותר ויותר למטה. היא סגרה את העיניים שלה והמשיכה ליהנות מהנגיעות של. השפתיים שלו נגעו בפטמות וגל של הנאה עבר דרך כל הגוף שלה. אז הוא תפס את הפטמה יותר חזק והתחיל ללקק אותה, כל מה שנשאר לה זה לגנוח ולהתפתל בידיים שלו. אז הוא השכיב אותה על המגבת והידיים שלו ליטפו את השדיים שלה.

ראש של הזין נגע בבטן שלה, מה שגרם לה לתשוקה מוגזמת. אז הוא התחיל לשחק איתה, הוא נגע עם הזין על השפתיים הרטובות שלה בין הרגליים. הוא היה ניכנס טיפה ואז יוצא, כאילו אין לו אומץ להמשיך. כל הגוף שלה כאב בגלל רצון העז שלה. אז היא פשוט תפסה את הזין שלו ודחפה אותו עמוק. הוא התחיל לזיין אותה בקצב עולה. אבל אז היא החליטה לשנות תנוחה. הוא התיישב על האבן והיא התיישבה עליו. הזין נכנס כל כך עמוק שהיא צרחה. אבל היא אהבה את הרגשה הזאת והתחילה לרכב עליו, הוא עזר לה עם התנועות. מהר ועוד יותר מהר.

הפטמות הקשות שלה השתפשו על החזה שלו. המיצים שלה נזלו על הרגליים שלו, היא רכבה עליו קצב מטורף. אז ברגע שהרגיש שהאורגזמה שלו מתקרבת, הוא השכיב אותה על החול. היא תפסה אותו עם הרגליים והוא המשך לזיין אותה. הם גמרו כמעט באותו הזמן, הוא היה ממלא אותה עם הזרע שלו והשרירים של הכוס שלה התכווצו חזק.

אחרי הסקס הזה הם פשוט שכבו על החול והחזיקו ידיים. זה היה הסקס הטוב ביותר בחיים שלו, אז הוא לא שם לב איך הוא נרדם וכאשר הוא התעורר היא כבר לא הייתה שם. אז הוא נזכר שהוא לא שאל אפילו את השם שלה. אחרי זה, כל פעם שהוא היה מגיעה לאגם הזה הוא היה נזכר במפגש אינטימי הזה.