איזה מתנות עדיף לא לתת לבת הזוג שלכם

Embed from Getty Images

אתם בזוגיות כבר הרבה זמן, השגרה הורגת את התשוקה מינית שלכם. על תדאגו מוקדם או מאוחר זה קורה לכולם. תמיד יש אפשרות לשפר את המצב ולפנק את הבת זוג במתנה. למתנה מוצלחת יש חשיבות רבה בשיפור יחסים. גם לזה איך בדיוק אתם נותנים את המתנה יש חשיבות רבה. אפשר לקנות זר פרחים מפואר ולתת אותו ב"קחי" ולהרוס את כל החוויה,עדיך לזרוק כסף לפח. צריך קצת להשקיע, לתת את זה יפה,לרף כמה מחמאות. מתי פעם אחרונה נתתם לבת זוג שלכם מחמאה דרך עגב?

ניתן כאן כמה דוגמאות למתנות שאסור לתת לבת הזוג:
1. על תתנו לה במתנה כל מה שקשור לעבודות בית,אם זה מכשיר חשמל כל שהו כמו שואב אבק,מגהץ וכו'. ואם זה משהו למטבח כמו מחבת, מיקסר וכו'. גם עם אתם חושבים שזה "יקל לך על העבודות בית". לתת מתנה כזאת זה כמו להגיד לה שכל מה שאתם רואים בה זה עובדת בית.
2. על תתנו לה מתנו כאילו בשבילך שבעצם זה מתנה בשבילך. תאמינו היא לא מפגרת,היא מבינה בדיוק למי קינתם את זה.
3. על תתנו לה פיג'מה,זה רק יגרום לה לחשוב שהגוף שלה כבר לא מעלה לכם חשק מיני. אם כבר אתם קונים משהוא ללילה אז עדיף להוציא ארנק ולהשקיע  בלבני נשים יקרים וסקסיים.(זה יוצא הדופן היחיד מכלל מספר 2)
4.על תקנו בושם זול,תאמינו לי בנות בעבודה מדברות על מתנות של בני זוג. כאשר היא תשמע מחברה שלה שהבן זוג שלה נתן במתנה שאנל 5 היא רק תשנא אתכם יותר. רק חברות ידועת ויוקרתיות.
5. תשכחו מלקנות לה תכשיטים מלאכותיים. דבר ראשון אין לכם טעם,דבר שני אין לכם טעם. דבר שלישי גם עם אין לכם טעם יהלומים זה תמיד יפה.
6. על תקנו בגדים, תקראו שוב פעם את כלל 5, כן,אין לכם טעם. אם אתם עדיין רוצים לתת לה בגדים במתנה,עדיף לקנות לה כרטיס גיפט קארד לרשת האהובה עליה. רק על תהיו קמצנים.
תקנו מתנות מוצלחות ,על תקנו שום דבר מהרשימה והזוגיות שלכם תהיה תמיד מלא ברגשות. גם להזמין את הבת זוג למסעדה יוקרתית ולעשות ערב רומנטי בחדר במלון או דירה דיסקרטית יכול להחזיר תשוקה מינית לזוגיות.